Усім зацікавленим Партнерам та Клієнтам щодо роботи компанії "І.Б.С." під час карантину
26.03.2020 22:56

Шановні Партнери та Клієнти!

В зв'язку з оголошенням в Україні карантину та надзвичайної ситуації, всіх цікавить питання про продовження безперебійної роботи банківських установ України і, зокрема, виконання ремонту і профілактичного обслуговування банківського та рітейл обладнання сервісними компаніями-підрядниками.

Повідомляємо, що компанія «І.Б.С.», оцінивши свої ресурси і можливості, створила всі необхідні умови для того, щоб забезпечити своїх співробітників усім необхідним від можливого зараження і при цьому не порушити виконання своїх договірних зобов'язань перед партнерами (зокрема банківськими установами та рітейл компаніями), а саме:
- частині співробітників створені всі можливості для повноцінної роботи в спеціально підготовлених офісних умовах або для віддаленої роботи вдома;
- решті співробітників створені всі умови із застосуванням необхідних санітарних норм для безпечного пересування по місту та виконання сервісних заявок;
- всі співробітники забезпечені особистими захисними і дезінфікуючими гігієнічними засобами;
- встановлено спеціальний графік роботи та чергувань співробітників.

Компанія «І.Б.С.» виконує та буде виконувати всі свої договірні зобов'язання з технічного сервісного обслуговування обладнання по всій території України із одночасним забезпеченням безпеки своїх співробітників орієнтовно до кінця квітня 2020 року без підвищення діючих тарифів.

Ми завжди залишаємось на зв'язку у робочі часи, та готові Вас підтримати у будь-яких питаннях щодо нашої плідної співпраці. Ми за здорові та поважливі стосунки у цей час.

Просимо з розумінням ставитися до деяких можливих збоїв в оперативності виконання робіт, зокрема, через введення урядом України або місцевими органами влади нових обмежень по пересуванню населення або вантажів.

Бажаємо всім міцного здоров'я.

З повагою,
Керівництво компанії «І.Б.С.»