Новини

GLORY отримує нагороду Top Supplier Retail Award 2021

GLORY отримує нагороду Top Supplier Retail Award 2021

Інститут рітейлу EHI присудив GLORY нагороду Top Supplier Retail Award в знак визнання її внеску в якості технологічного партнера, завдяки якому німецький супермаркет EDEKA Oertwig був удостоєний премії «Краще рішення для магазину»

Касові операції, адаптовані до потреб рітейлерів, спрощують процес оплати для співробітників і клієнтів: в цьому році GLORY, яка є визнаним технологічним партнером церемонії нагородження, що проводиться Інститутом рітейлу EHI, отримує нагороду Top Supplier Retail Award. Нагорода присуджується компаніям, що створюють операційну цінність за рахунок використання технологій в точках продажів (POS). Як зазначає журі, GLORY пропонує рішення, що виходять за рамки звичного, з використанням стратегічно видатної системи автоматизованої обробки готівки, яка була впроваджена в магазині EDEKA Oertwig в Хенштедт-Ульцбург. Цього року EDEKA Oertwig стала однією з трьох рітейл-компаній, які отримали нагороду в категорії «Краще рішення для магазину».

Процес обробки готівки з орієнтацією на клієнта
Власник магазину Карстен Оертвіг майже подвоїв торгові площі від 1000 до 1900 квадратних метрів з листопада 2019 року по квітень 2020 року. В результаті він вирішив переобладнати простір з метою модернізувати касові процеси та автоматизувати обробку готівки. Побажання клієнтів стали пріоритетом при реалізації цього плану. Перш ніж взятися за ремонт, він опитав відвідувачів магазину, аби визначити їх вимоги до обладнання, оформлення замовлення й асортименту. На основі результатів цього опитування були адаптовані й орієнтовані на відвідувачів навіть касові процеси магазину. Комбінація каси ITAB ScanMate з системою рециркуляції готівки GLORY CI-10 значно спрощує процес самообслуговування в торговій точці. Рішення для бек-офісу CI-100 також забезпечує замкнутий цикл управління готівкою та підвищений рівень безпеки завдяки можливості відслідковувати в режимі реального часу, а також зберігати, грошові суми в фізичній формі.

Вже 14-а нагорода!
Переможець рітейл-премії вибирається з безлічі заявок журі, що складається з представників індустрії, коледжів і науково-дослідних інститутів, ще з 2012 року. Цього року церемонія нагородження проводилась в п’яти номінаціях. Крім нагород «Краще рішення для магазину», «Кращий клієнтський досвід», «Краще рішення для підприємства» і «Краще рішення для рітейлу з підключенням до мережі», переможці також отримали нагороди в категорії «Кращий додаток для штучного інтелекту та робототехніки».

Про GLORY та їх перемоги: джерело.