Новини

RAU EXPO 2021

RAU EXPO 2021

Два дні спілкування, демонстрацій та презентацій на RAU EXPO 2021.

Головна зустріч рітейлерів України RAU EXPO 2021, яка відбулася 17-18 червня на НСК «Олімпійський», перевершила всі очікування. Асоціація відсвяткувала 5-річний ювілей події, а літня погода і зняття деяких карантинних обмежень тільки сприяли проведенню грандіозної події.

✭ 90 компаній експонентів, серед яких і наша компанія

✭ Більше 500 компаній учасників

✭ Більше 2 тисяч гостей, які з цікавістю відвідали наш стенд

✭ 3 зали, де пройшло 15 конференцій та панельних дискусій в 3 потоки

✭ 75 топ-спікерів

✭ І, звичайно ж, вечірка для продовження спілкування й обміну ідеями.

Компанія «І.Б.С.» представила на своєму стенді лінійку обладнання серії CASHINFINITY від японського виробника компанії GLORY. Обладнання призначене для автоматизації процесу обробки готівки для фронт- та бек-офісів в торгових точках рітейл сегменту будь-якого формату.

Наша команда проводила живі майстер-класи з роботи обладнання протягом усієї виставки і ще раз показала високу швидкість, надійність та ефективність технологій від компанії GLORY. Цікаво відзначити, що демонстрація відбувалася не на сувенірних, а на справжніх банкнотах і монетах, з урахуванням нещодавно введених в обіг номіналів.

Наші клієнти, які вже впровадили обладнання GLORY, і з радістю ділилися досвідом використання рішень для рітейлу з потенційними клієнтами та гостями нашого стенду.

Ми дякуємо Асоціації Рітейлерів України за гарний захід RAU EXPO 2021 та плідне партнерство. Також висловлюємо вдячність всім, хто зустрівся з нами, поділився досвідом і зацікавився нашими рішеннями.

До нових зустрічей!