Рішення для рітейлу

Якісна послуга – новий рівень вашого бізнесу

Завантажити

Правильний підхід до підвищення ефективності

Завантажити

Підрахуйте свій бізнес: Чому правильна стратегія обробки готівки варта того

Завантажити

Якщо ваші гроші знаходяться в безперервному русі – ваші можливості стають безмежними. Технологія CASHINFINITY від GLORY – це повний та безпечний автоматизований процес обробки готівки для фронт- та бек-офісів, незалежно від розміру та складових формату рітейлера та його інвестиційних планів. Впровадження автоматизації касових операцій у точках продажу усуває необхідність в перевірці та перерахунку готівки протягом дня. Співробітники можуть більше взаємодіяти з клієнтом, не турбуючисть про точність отриманих та повернених грошей в якості оплати товару чи послуги, швидко відкривати/закривати операційний день та приділяти більше часу іншим процесам, які приносять прибуток вашій компанії.

Завдяки кіоскам самообслуговування від SCAN COIN клієнт не думає про процес, а легко проводить раніше трудомістку операцію. Нові технології змінюють принцип роботи, взаємодію з клієнтом та загальну атмосферу біізнесу на краще, що дозволяє вашому персоналу зосередитись на більш прибуткових операціях.

Каталог

CI-10B/C

Компактна система рециркуляції готівки. CI-10 дозволяє звільнити персонал від маніпуляцій з готівкою у точках продажу. В складі існуючої системи касових терміналів рециркулятор CI-10 надійно автоматизує обробку готівки, зводить до мінімуму ймовірність помилок та крадіжок, а також підвищує продуктивність роботи персоналу та якість обслуговування клієнтів. Має стильний дизайн та легко монтується у касові стойки, які обслуговує касир або які працюють у режимі самообслуговування.

CI-30B

Рішення для депонування банкнот у роздрібній торгівлі. Автоматичний депозитарій з можливістю налаштування зберігання, сортування та поліпшеною перевіркою справжності банкнот. CI-30B – це обладнання для безпечного зберігання виликого об’єму готівки в бєк-офісі торгівельних закладів. Депонування готівки проходить швидко та єфективно, повністю вилучається необхідність в ручному перерахуванні та істотно знижуються витрати на обробку готівки.

CI-50 фронт-офіс

Ресайклер CI-50, частина рішення CASHINFINITY ™, усуває необхідність в персоналі для обробки готівки на касі. При інтеграції в існуючу POS-систему клієнта, CI-50 надійно автоматизує обробку готівки, зводячи до мінімуму ризик помилок і втрат, при цьому підвищує продуктивність персоналу і рівень обслуговування клієнтів.

CI-50 бек-офіс

CI-50 – компактна система рециркуляції банкнот і монет. Значно прискорює процес обробки грошових коштів в бек-офісах з невеликим навантаженням. Збільшує продуктивність Вашого персоналу, знижує ризик втрати грошей. Дозволяє Вашим співробітникам зосередиться на більш важливих операціях, які покращують якість обслуговування клієнтів і стимулюють зростання Вашого бізнесу.

CI-100

CI-100 – система рециркуляції готівки. Знижує навантаження на персонал при обробці готівки в бек-офісі, автоматизує процесс та зменшує час на перезміну касирів та на відкриття/закриття операційного дня. Також зменшує ризик грошових збитків та підвищує працезданість персоналу. В рамках рішеннь CASHINFINITY, CI-100 має можливість використовуватись автономно або разом з рішенням CI-10, які знаходяться у зонах продажу торгівельної зали у фронт офісі.

CI-200 бек-офіс

Рішення для великого об’єму та швидкої обробки готівки у бек-офісі. Рециркулятор CI-200 знижує навантаження на персонал і ризики, пов’язані з обробкою готівки в бек-офісі магазину перед інкасацією. Автоматизована обробка прискорює відкриття і закриття операційного дня, здачу зміни, запобігає крадіжкам, підвищує продуктивність роботи службовців, а при певних умовах дає можливість отримання тимчасового кредиту.

КCO

Каса самобслуговування дозволяє керувати готівкою та автоматизувати процес обслуговування в торгівельних мережах. Обладнання серії CASHINFINITY, а саме CI-10B/C, може бути впроваджено в состав КСО клієнта. Завдяки ергономічної конструкції, CI-10B/C легко інтегрується та використовується як ціле рішення для самостійної оплати покупок.

CI-30

Рішення для депонування банкнот у роздрібній торгівлі. Автоматичний депозитарій з можливістю налаштування зберігання, сортування та поліпшеною перевіркою справжності банкнот. CI-30B – це рішення для безпечного зберігання виликого обсягу готівки в бек-офісі торгівельних закладів. Депонування готівки проходить швидко та ефективно, повністю зникає необхідність в ручному перерахунку, та істотно знижуються витрати на обробку готівки.

CDS-9L

Кіоск самообслуговування для приймання монет
Просте та ефективне рішення для автоматизації процесу приймання монет від населення. Підсвічені підказки на екрані банкомата дозволяють клієнту легко орієнтуватися в інтерфейсі та проводити працемісткі операції самостійно. Завдяки можливості автоматизовано здійснювати приймання великих обсягів монет ваш персонал може зосередитися на більш прибуткових операціях.

CI-Hybrid 15

Платіжна станція CI-Hybrid 15 – зручне та компактне рішення для встановлення в точках продажу. CI-15 дозволяє перевести оплати з основних кас і звільнити час персоналу для залучення до більш прибуткової діяльності.