Програмне забезпечення

Виклик безпеки: "джекпот" та інші схеми шахрайства.

Завантажити

Конфіденційність проведених операцій та ваших клієнтів має першорядне значення. Втрата даних та витік інформації призводять не тільки до фінансових збитків – це насамперед втрата довіри вашого клієнта.

Програмне забезпечення від Diebold Nixdorf дозволяє працювати з особливостями хостингу, адаптувати необхідний сценарій з відображенням інформації; захищає термінали самообслуговування від фізичних, логічних та шахрайських атак.

За допомогою програмного забезпечення від GLORY ви маєте можливість управління залишками грошових коштів на усіх пристроях CASHINFINITY, які використовуються у торговельній точці; віддалено управляти приладами; швидко та ефективно проводити оновлення ПЗ та необхідні зміни у конфігурації.

Каталог

CI-SERVER

Централізоване управління готівкою у рамках магазину у клієнтській базі та у бек-офісі. Програмне забезпечення для управління готівки CI-SERVER оптимізує операції у відділеннях та бек-офісі за рахунок надання звітності о грошових потоках через веб-іинтерфейс. Разом с обладнанням серії CASHINFINITY™ для кас та бек-офісу, менеджери установи отримують інформацію у реальному часу про стан обладнання та загальних запасів готівки у рамках торгівельного зала.

Vynamic Security

Конфіденційність має першочергове значення. Втрата даних та витік інформації – це не тільки фінансові збитки, але й втрата поваги клієнтів, яка має ще більший вплив на бізнес та може завдати найбільшої шкоди. Vynamic Security – це захист обладнання самообслуговування від мережевих атак та шпигунського програмного забезпечення, виконує функції файрвола та антивірусу і не потребує постійного оновлення.

Vynamic View

Сучасні споживачі очікують на доступ до каналів самообслуговування “в будь-який час та в будь-якому місті”. Задача фінансових установ – оптимізувати доступність до них без збільшення витрат. Для багатьох фінансових установ, ця задача може швидко стати непосильним завданням. Завдяки комплексному управлінню та можливості віддаленого рішення проблем, Vynamic™ View забезпечує узгоджену та надійну роботу для будь-якого парку пристроїв і не тільки банкоматів.