Обробка готівки

Трансформація відділення: Прості істини

Завантажити

Автоматизація грошових потоків. Переваги та можливості.

Завантажити

В епоху новітніх цифрових технологій та дистанційних  операцій ваші клієнти все ще потребують обслуговування у відділеннях фінансових установ. А працівники центрів перерахунку прагнуть безпечного та швидкого підрахунку готівкових грошей. Автоматизація розрахунково-касових операцій підвищує рівень роботи та якісь запропонованих послуг.

Безпечний та надійних перерахунок готівки, сортування, відбракування, зберігання, можливість обробки грошей різного номіналу та валют – це все і багато більше виконує розрахунково-касове обладнання від GLORY.

Настільні лічильники та кіоски самообслуговування компанії SCAN COIN – прості та ефективні рішення для автоматизації процесів прийому монет.

Каталог

Міні-сортувальники банкнот

GFS-220C

GFS-220 збільшує операційну ефективність за рахунок високої швидкості, надійності перерахунку та ретельної перевірки справжності банкнот. Особливості: перерахунок мультивалютних пачок, отримання інформації щодо відбракованих банкнот, розпізнання та порівняння серійних номерів, відображення образів банкнот на великому сенсорному екрані, віддалений доступ для збору даних та оновлення системи. GFS-220 – це готове рішення для будь-якої фінансової установи.

GFS-220F-C

GFS-220F-C представляє собою нове покоління швидкісних та надійних міні-сортувальників GLORY. Розширений функціонал, зручний інтерфейс для користувача, ефективне сортування за ветхістю, відбракування підробних банкнот та зчитування серійних номерів банкнот на високій швидкості. Все необхідне для будь-якої фінансової діяльністі втілено в компактному та зручному обладнанні.

Лічильники банкнот

EV8626

Лічильник банкнот EV-8626 – спеціально розроблений для використання в банках і розрахований на багатогодинну роботу без перерви. Швидко з гарантованою точністю перераховує великий обсяг готівки в пунктах обміну валют, операційних касах і касах перерахунку. Простий в експлуатації, компактний розмір, підтримує функцію автоматичного підсумовування результату з можливістю обнулення, дозволяє переглядати підсумки роботи за зміну, зберігає інформацію при аварійному відключенні електроенергії.

Лічильники/сортувальники монет

Mach 9

Mach 9 – це високошвидкісний, розрахований на інтенсивну експлуатацію лічильник і сортувальник монет. Призначений спеціально для роботи з великим обсягом готівки, де продуктивність і надійність мають першорядну важливість. Mach 9 – ідеальний вибір для розрахунково-касових центрів, транспортних компаній та інших фінансових установ. Працює виключно ефективно, точно і продуктивно.

Mach 3

Сортувальник монет Mach 3 – функціональний і зручний, значно скорочує витрати часу на перерахунок і сортування монет. Він рахує монети зі швидкістю до 1500 штук за хвилину, значно підвищуючи точність і ефективність підрахунку в порівнянні з традиційною обробкою вручну. Автоматизація монетних процесів дозволяє зменшити кількість помилок при перерахунку і підвищити продуктивність каси.

SC-303

Універсальний настільний лічильник монет. Компактний, ергономічний та легкий в управлінні. Можливість наскрізного перерахунку, перерахунку з фасуванням, відбракування у мішок. Сортування монет за товщиною та діаметром на швидкості до 2700 монет/хв. Ідеальне рішення для швидкого та точного перерахунку у фінансових установах, транспортних компаніях та рітейлі.

SC-313

Універсальний настільний апарат, призначений для підрахунку, сортування, фасування у мішок монет та жетонів. Місткість бункеру завантаження до 3000 монет, точна зупинка перерахунку для фасування. Сортування монет за товщиною та діаметром на швидкості до 2700 монет/хв. Зберігання інформації щодо підрахованих монет та автореверс при застряганні. Відзначається надійністю та високою продуктивністю. Підходить для промислової, банківської, транспортної сфер та сфери розваг.

SC-350/360

Надійні партнери для фінансового сектору, рітейлу, сфери розваг та інших видів бізнесу, що потребують лічення, перевірки або пакування у мішок монет або пластикових жетонів. SC-350 і SC-360 лічать зі швидкістю до 3,000 монет на хвилину, чим суттєво економлять ваш час. Швидкісні, надійні, зручні в керуванні та обслуговуванні.

Сортувальники банкнот

USF-100

USF-100 – універсальний та компактний сортувальник банкнот. Прискорює операції з управління готівкою за рахунок відбракування ветхих банкнот та рециркуляції придатних. Цій настільний сортувальник середніх розмірів забезпечує швидку, ефективну та безперервну обробку стандартних об’ємів готівкової маси.

USF-300

Сортувальник банкнот USF-300 не потребує багато місця, прискорює операції з управління готівкою за рахунок швидкісного відбраковування ветхих банкнот і рециркуляції купюр в межах організації. Цей средньогабаритний настільний сортувальник бере на себе ефективну та безперебійну обробку середніх обсягів готівки при мінімальних зусиллях з вашого боку.

UW-F

Новітні сортувальники банкнот серії UW-F стабільно забезпечують найвищі показники перевірки на справжність та сортування за ветхістю, при цьому знижуючи експлуатаційні витрати. Вони пропонують вам максимальну гнучкість та реальну модульність, дозволяя вибирати з 4-х конфігурацій, які призначені для безперервної обробки великих обсягів банкнот.

Пакувальники монет

WR-500-90

Високошвидкісна модель WR-500 призначена для пакування великих обсягів монет, а модель WR-90 зі стандартною швидкістю підходить для будь-яких обсягів, від дрібних до високих. Міцні та надійні пакувальники монет WR-500/90 гарантують стабільну і виняткову продуктивність кожен операційний день, ефективно і безпомилково виконуючи операції з пакування.

Депозитні машини

GDB-100

Автоматизований депозитарій з розширеними можливостями налаштування сховищ і сортування банкнот. GDB-100 – рішення для зберігання великого обсягу готівки. Розрахований як для бізнес-клієнтів, так і клієнтів касового залу. Процес внесення банкнот відбувається швидко і ефективно, зникають довгі черги у відділенні банку, знижуються витрати з обробки депозитів, накопичені банкноти можна використовувати для інших потреб філії.

CI-30

Рішення для депонування банкнот у роздрібній торгівлі. Автоматичний депозитарій з можливістю налаштування зберігання, сортування та поліпшеною перевіркою справжності банкнот. CI-30B – це рішення для безпечного зберігання виликого обсягу готівки в бек-офісі торгівельних закладів. Депонування готівки проходить швидко та ефективно, повністю зникає необхідність в ручному перерахунку, та істотно знижуються витрати на обробку готівки.

GLDE-100

GLDE-100 – депозитна машина із високою швидкістю перерахунку банкнот “пачкою” ( 600 банкнот/хв.) та модулем тимчасового зберігання. Велика ємність карману завантаження – до 300 банкнот – дозволяє суттєво знизити час на перерахунок. Багаторазова сумка-мішок емністю 15 000 купюр із захисною шторкою, замком та можливістю опломбування дозволяє проводити інкасацію якомога рідше. Ідеологія даного обладнання – безпечний прийом та зберігання банкнот в сейфах денного та нічного зберігання з можливістю on-line обліку.

DE-100

Перерахунок та зберігання. DE-100 – депозитна машина, яка має високу швидкість перерахунку банкнот “пачкою” (600 банкнот/хв.) із модулем тимчасового сховища (Escrow module). Велика ємкість карману завантаження – до 300 банкнот, доволяє істотно знизити час на перерахунок. Також доступні функції “перерахунок банкнот без допонування” та “відлік необхідної кількості банкнот”.

CDS-9L

Кіоск самообслуговування для приймання монет
Просте та ефективне рішення для автоматизації процесу приймання монет від населення. Підсвічені підказки на екрані банкомата дозволяють клієнту легко орієнтуватися в інтерфейсі та проводити працемісткі операції самостійно. Завдяки можливості автоматизовано здійснювати приймання великих обсягів монет ваш персонал може зосередитися на більш прибуткових операціях.

Електронні касири

RBG-200

Електроний касир RBG-200 поліпшує роботу відділень та підвищує ефективність з метою збільшення прибутку. Відкрите планування приміщень, скорочення процесів початку/завершення операційного дня, прискорення касових операцій, кадрова реорганізація і підвищення ступеня задоволеності клієнтів якістю обслуговування – всіх цих змін можна досягти за допомогою електронних касирів серії RBG-200.

Компакт-банк

G-200

Рішення для самообслуговування у відділенні. Рішення G-200 від GLORY надає можливість для ваших клієнтів власноруч проводити певні банківські операції, оптимізує навантаження на ваш персонал та створює новий концепт обслуговування у відділеннях. G-200 обладнаний рециклером банкнот, рециклером монет, зчитувачем карт, принтером чеків та іншими опційними пристроями, завдяки яким можна проводити низку операцій, не доступних для ATM.