Термінали самообслуговування

Переваги автоматизованих рішень для внесення банкнот

Завантажити

8 ключових питань, що впливають на прибутковість відділення банку

Завантажити

Можливість для клієнта виконувати більшість операцій з готівкою самостійно дає змогу персоналу працювати на успіх вашого бізнесу. Завдяки поєднанню елементів самообслуговування з консультаціями персоналу, будь то зняття/отримання готівки, поповнення рахунку у банкоматі від DieboldNixdorf, оплата послуг через пристрій прийому/видачі готівки від GLORY або використання SCAN COIN – автоматизоване обслуговування дозволяє економити час клієнта, підвищувати рівень обслуговування та задовольняти усі потреби ваших клієнтів.

Каталог

CINEO C2070

CS 2070 – багатофункціональний банкомат, що пропонує комплексну функцію комфортного внесення готівки на рахунок та транзакцій з підтримкою додаткових опцій. Розроблений не тільки для зручності та простоти використання, але й для легкого обслуговування. Чудове рішення для зон самообслуговування та для організації точки присутності установи за межами банківського відділення.

CINEO C2550

CS 2550 – монофункціональний банкомат, що забезпечує зручний доступ до готівки, одночасно оптимізуючи цикл поповнення готівки. Доступ до готівки 24/7 при мінімальній площі для встановлення. Він ергономічно розроблений для обслуговування будь-якої кількості клієнтів, має міцну конструкцію, яка дозволяє тривалий час працювати в умовах зовнішнього використання.

CINEO C2060

CS 2060 – монофункціональний банкомат для встановлення всередині приміщення. Ідеальне рішення для встановлення у банківському відділенні, торговому центрі, а також в установах під проекти заробітної плати.

CINEO C4040

CS 4040 – рециклінговий банкомат для встановлення всередині приміщення. Повна функціональність та ефективність управління готівкою при мінімальних розмірах пристрою.

CINEO C4060

CS 4060 – рециклінговий банкомат для встановлення всередині приміщення. Максимально ефективне використання готівки у фінансових установах. Ресайклінг до 7 номіналів банкнот з можливістю видачі монет.

CINEO C2560

CS 2560 – банкомат, що пропонує максимальну функціональність для використання за межами приміщення. Прийом готівки пачкою, видача банкнот та монет 24/7. Підходить для швидкого обслуговування та безпечного сервісу.

CINEO C2020

CS 2020 – хольний банкомат, який забезпечує доступ до готівки через мобільний пристрій або технологію NFC, а також зашифрований сенсорний екран для виконання технологічних та безпечних транзакцій.

ProCash 2000xe

ProCash 2000xe – компактний, швидкий в роботі банкомат для встановлення всередині приміщення в місцях з великим потоком клієнтів. Висока швидкість роботи, надійність, фукціональність та простота дизайну.

ProCash 2050xe

ProCash 2050xe – банкомат, призначений для встановлення через стіну як всередині, так і зовні, приміщення. Відрізняється високою надійністю та фукціоналом, а також швидкістю роботи.

ProCash 2100xe

ProCash 2100xe – мультифункціональний банкомат для встановлення всередині приміщення. Висока швидкість роботи, надійність, відповідність усім європейським нормам та простота дизайну. Забезпечує широкий спектр можливостей при обслуговуванні.

GDB-100

Автоматизований депозитарій з розширеними можливостями налаштування сховищ і сортування банкнот. GDB-100 – рішення для зберігання великого обсягу готівки. Розрахований як для бізнес-клієнтів, так і клієнтів касового залу. Процес внесення банкнот відбувається швидко і ефективно, зникають довгі черги у відділенні банку, знижуються витрати з обробки депозитів, накопичені банкноти можна використовувати для інших потреб філії.

G-200

Рішення для самообслуговування у відділенні. Рішення G-200 від GLORY надає можливість для ваших клієнтів власноруч проводити певні банківські операції, оптимізує навантаження на ваш персонал та створює новий концепт обслуговування у відділеннях. G-200 обладнаний рециклером банкнот, рециклером монет, зчитувачем карт, принтером чеків та іншими опційними пристроями, завдяки яким можна проводити низку операцій, не доступних для ATM.

CDS-9L

Кіоск самообслуговування для приймання монет
Просте та ефективне рішення для автоматизації процесу приймання монет від населення. Підсвічені підказки на екрані банкомата дозволяють клієнту легко орієнтуватися в інтерфейсі та проводити працемісткі операції самостійно. Завдяки можливості автоматизовано здійснювати приймання великих обсягів монет ваш персонал може зосередитися на більш прибуткових операціях.