Новини

EuroCIS 2022 – перезавантаження, після карантину, разом.

EuroCIS 2022 – перезавантаження, після карантину, разом.

Провідна виставка технологій у сфері роздрібної торгівлі EuroCIS 2022 проходила у місті Дюссельдорфі у перші дні літа. 3 дні спілкування, 9070 відвідувачів з 88 країн світу, 345 експонентів із 33 країн.

Послаблення правил дотримання карантину позитивно відгукнулось усім відвідувачам. Привітання колег, довгі розмови, зустрічі та обмін досвідом, демонстрація обладнання та плани на майбутнє – цього усім дуже бракувало.

Перший обов’язковий візит команди «І.Б.С.» на виставці – стенд наших партнерів компанії GLORY. Цього року акцент був зроблений на проведенні касових операцій у фронт- та бек- офісах для мережевих компаній, партнерстві з відомим брендом Acrelec та впровадженню новітніх можливостей для сплати та обробки готівки за допомогою обладнання CASHINFINITY.

Різноманіття технологій та стендів учасників EuroCIS 2022 переконливо продемонструвало, як протягом останніх двох років відбувається величезний сплеск цифровізації у роздрібній торгівлі. Фокус на інноваціях у галузі аналітики, різноманітні платежі, касови рішення, штучний інтелект, нові ім’я та можливості. Багато рітейлерів нині схильні ще більше інвестувати у автоматизацію процесів у своїх точках продажу.

Наша команда завітала до усіх наших партнерів на виставці, познайомилась з новими компаніями та їх можливостями, а також трішки помріяла про «успішні українські» проекти. Ми дуже вдячні усім нашим друзям, колегам та партнерам, які підтримують нас, та турбуються через події в Україні. Разом ми переможемо!

Наступна виставка EuroCIS проходитиме в Дюссельдорфі в рамках заходу EuroShop 2023.

Дивіться фото-звіти з виставки на нашій сторінці в Facebook https://m.facebook.com/ibs.kiev.ua/