Новини

UKRAINIAN CASH FORUM 2022

UKRAINIAN CASH FORUM 2022

Осінь 2022 року. Попри повітряні тривоги, нові реалії та обставини, 04 листопада ми зустрілись на форумі. Компанія «Бізнес Формат» об’єднала нас у велику дружню родину і ми відверто поговорили про фінанси, грошовий обіг в Україні, нові виклики та технології.

Представники НБУ, комерційних банків України та компаній-партнерів розповіли про забезпечення стабільної та надійної роботи банківської системи в умовах війни. Підтримка платежів та захист грошей українців, особливості готівкових та безготівкових розрахунків підчас воєнного стану, законодавче регулювання готівково-грошового обігу в країні, проблеми достатності та прогнозування попиту на готівку, а також про службу інкасації, безпеку транспортування готівки у “гарячі точки” говорили фінансові експерти.

На прикладах обладнання від GLORY серії CASHINFINITY, яке було представлено на виставковому стенді, ми розповіли про досвід співпраці банків та рітейлерів. Під час демонстрації ми звернули увагу на деякі особливості роботи сортувальників та лічильників готівки серій UW-F, GFS та Mach.
Показали різницю в моделях та додаткові функції для зручного підрахунку різних обсягів монет, можливості пакування та сортування на прикладі роботи лічильніків монет від Suzohapp серії SCAN COIN 303, 313 та 350.

Кожна зустріч на форумі – це щорічний доказ, що наша співпраця та обладнання приносять користь. Це впевненість в фінансовому ринку України та наших бізнес партнерах, це нові горизонти та сміливі поєднання банківського та рітейл секторів у несподівані проекти.